Прописка в Києві, реєстрація

slide2

Прописка в Києві, реєстрація

З нашою допомогою реєстрація в Києві не займе у вас багато часу і зусиль, а головне, прописка в Києві за гроші буде абсолютно легальною. Ми працюємо в рамках чинного законодавства і в інтересах наших клієнтів. Ми маємо широкі можливості, завдяки яким прописка в Києві обійдеться вам в розумні гроші. В нашій власності нерухомість на яку здійснюється тимчасова прописка, це є гарантією низької ціни на прописку в Києві.  У нас ви можете купити прописку в Києві на будь-який термін від одного місяця до кількох років, ми все оформимо оперативно, навіть якщо вам потрібна тимчасова реєстрація. Ми також допоможемо вклеїти фото в паспорт не за місцем прописки, купити реєстрацію в Києві, зробити постійну прописку. У нас працюють досвідчені професіонали, які грамотно проконсультують Вас з усіх питань.

В якому випадку може бути необхідна прописка в Києві.

 • при влаштуванні на роботу
 • для отримання медичних послуг
 • для оформлення кредиту в банку
 • для участі у виборах
 • при оформленні дитини в школу (садок)
 • при вступі до ВНЗ
 • при реєстрації автомобіля
 • при реєстрації підприємства
 • для отримання індивідуального податкового номера
 • при оформленні закордонного паспорта
 • при постановці на облік у військкоматі

Зверніться до нас, і реєстрація в Києві обійдеться вам недорого і це буде абсолютно легальна прописка у Києві.

В тому що виникає необхідність купити прописку немає нічого незвичайного і Київ знаходиться серед лідерів за запитом такої послуги. Самостійне розв’язання цього питання потребує набагато більше часу, ніж ми можемо собі дозволити, зважаючи на це, простіше і надійніше купити київську прописку. Київська реєстрація – це офіційне працевлаштування, можливість отримання вигідного кредиту в банку і користування соціальними благами. При цьому не важливо тимчасова прописка у вас або постійна реєстрація в місті.

На ваше запитання як отримати тимчасову прописку в Києві у нас є універсальна і єдина відповідь-зверніться до нас. Ми прийдемо на допомогу якнайшвидше. Для нас немає нерозв’язних завдань і ми завжди готові вислухати вашу проблему і вирішити її в оптимальні строки з мінімальними витратами. Ви вирішуєте чи потрібна вам реєстрація в Києві, все інше вирішуємо ми.

Ми працюємо зі співвітчизниками, з іноземними громадянами, надаємо послуги тимчасово переміщеним особам. Наш центр легалізує ваше перебування в столиці на чинних підставах, звільняючи вас від ймовірних неприємностей. Тож, коли ви вирішите, що вам потрібна київська прописка, звертайтеся до нас, ми допоможемо.

Легальна прописка в Києві оформляється в державних районних органах в ЦНАПах (наприклад, в Шевченківському, Подільському або у Святошинському районі). З нами, процедура прописки займе лише 15 хвилин Вашого часу.

Часто виникає питання-потрібна тимчасова прописка в Києві, які готувати документи.

Реєстрація в Києві для українців:

 • Вам необхідно взяти з собою лише паспорт, а всі інші документи ми оформляємо самотужки.

Для іноземних громадян:

 • тимчасова або постійна посвідка на проживання

Для іноземних громадян тимчасова прописка в Києві є гарантованим захистом від штрафів, передбачених Законом України про реєстрацію місця проживання. Якщо Ви збираєтеся в столицю на тривалий термін і вам потрібна прописка в Києві, звертайтеся до нас. Ми допоможемо зробити прописку і Київ стане для вас ще ближче.

Ми не тільки знаємо відповіді на питання:

 • як тимчасово прописатися в Києві
 • чи потрібна Київська прописка працевлаштування у Києві
 •  скільки коштує прописка
 • де взяти прописку
 • як зареєструватися в Києві
 • що таке тимчасова прописка

Ми оформляємо реальні угоди, у вас буде офіційна прописка в Києві без пасток і неприємних сюрпризів. Пам’ятайте для отримання престижної роботи з білою зарплатою і соціальними гарантіями, вам необхідна реєстрація місця проживання в Києві і ми вам її оформимо.

Ми знаємо що купити реєстрацію з нашим центром у вас вийде в стислі терміни і без проблем. Ми також допоможемо вам отримати ID паспорт в Києві, або оформити закордонний паспорт в Києві недорого.

З нашими фахівцями ви будете почувати себе впевнено. Ми знаємо відповіді на всі ваші запитання, навіть якщо ви не задаєте їх вголос. Не бійтеся питати скільки коштує тимчасова реєстрація в Києві. Наші дії легальні, ми не даємо хабарів, ми беремо плату тільки за послуги.

Якщо вам потрібна прописка в Києві терміново, для нас і це не проблема. Ваша прописка в Києві може бути оформлена за день. Отримати прописку в Києві з нашою компанією вам буде так само приємно, як випити чашечку улюбленого напою. Запитайте нас скільки коштує послуга прописки і наша відповідь змусить вас посміхнутися. Київська прописка вам обійдеться не дорожче жетончика на метро на добу.

Прописка/Реєстрація

1000 грн./1 міс.
1500 грн./3 міс.
2000 грн./6 міс.
3200 грн./1 рік
5500 грн./2 роки
7500 грн./до 5 років

Подовження терміну перебування

від 3000 грн.

Вид на проживання (тимчасовий/постійний)

від 3000 грн.

Згода для іноземців

від 2200 грн.

Безкоштовна консультація