Відгуки

Давно перебрався до Києва, живу на орендованій площі, нещодавно постало питання про те що потрібна прописка. Господарі реєструвати мене на зйомній житлоплощі відмовилися. Ок, нема питань. Почав шукати відгуки про прописку в Києві за гроші, питати чи можливо зараз прописатися у Києві та де краще купувати. Виявилося, що колега вже давно має тимчасову прописку у Києві. Оформляла спочатку на місяць, потім на рік, а зараз їй продовжують реєстрацію без її присутності. Зручно і вигідно. Я проконсультувався в яку вартість особисто мені обійдеться прописка в Києві й склав угоду.

Микола

Моя подруга спантеличила мене питанням скільки коштує реєстрація в Україні. Я почала шукати інформацію про те, як купити прописку у Києві, читати відгуки. Як виявилося — продається все і реєстрацію купити не складніше ніж купити морозиво на Хрещатику, до речі, якщо порівнювати з морозивом, то тимчасова прописка у Києві за ціною обійдеться дешевше одного ріжка на добу. Сьогодні мене вже не дивують оголошення типу “куплю тимчасову реєстрацію” і ” потрібна прописка.Києва.” Є Центр, який на законних підставах допомагає з цими питаннями. Повторюю — все законно. Завдяки їм я знаю скільки коштує прописка у Києві, як легально купити реєстрацію в Україні й кому потрібна тимчасова прописка у Києві. А у моєї подруги тепер Київська прописка.

Ольга

При працевлаштуванні мені знадобилося отримати тимчасову прописку у Києві, я звернулася до Центру без особливої надії на швидке розв’язання питання. Я не знала скільки коштує реєстрація в Києві і мені потрібна була прописка терміново. У відповідь на свій запит, я отримала розгорнуту і грамотну відповідь. Мені озвучили вартість послуги прописки у Києві, розповіли навіщо потрібна прописка у Києві, як працює закон
про прописку. В результаті я більше не шукаю реєстрацію у Києві, у мене на руках цілком легальна київська прописка. Київ для мене стає рідним. Якщо вам потрібна прописка і ви не знаєте як швидко прописатися у Києві, зверніться до Центру, де вам нададуть допомогу в прописці. Перевірено на собі – прописатися у Києві виявилося простіше, ніж очікувалося. Так що, якщо у вас є необхідність купити прописку у Києві, ціна на цю послугу вас приємно здивує

Олена

Виникла необхідність оформити прописку у Києві. Почав шукати інформацію за запитом реєстрація в Києві, потрапив на форум. Перше що я з’ясував — правове питання, виявилося, що прописка у Києві за гроші це абсолютно законно. Далі з’ясував хто надає послуги прописки у Києві. Почав порівнювати, спілкуватися наживо. Цікавило скільки коштує тимчасова прописка в Україні, що зараз діє реєстрація або прописка у Києві і чи є між цими поняттями різниця. Чи можна купити прописку на рік у Києві, скільки коштує Київська прописка, чи можуть мені надати допомогу в прописці в Києві. Я допитливий і мене завжди цікавлять нюанси. Консультанти з Центру спілкувалися зі мною ввічливо і привітно. Сам би я від своїх питань закипів би на другій хвилині спілкування. Але мені пояснили скільки коштує прописка (тимчасова реєстрація), для чого необхідна тимчасова прописка (реєстрація), як пов’язані реєстрація та Закон, які необхідні документи, розповіли які в мене гарантії. Тепер у мене реєстрація (прописка) в Києві.

Дмитро

Безкоштовна консультація