Посвідка на проживання

вид на жительство в Украине от прописка.com.ua, фото

 

Щодня сотні іноземців приїжджають в Україну для подорожей, працевлаштування, відвідування культурних та наукових заходів, возз’єднання сімейних і дружніх зв’язків, але для більшості з них поїздка або відрядження дуже швидко закінчується. Залишитися в країні на будь-який зручний термін дозволить виключно вид на проживання в Україні – міграційний документ з підтвердженням права для законного перебування. Перевагами ВНЖ є:

 • Безперешкодний знаходження в країні без спеціальної візи і регулярних перетинів державного кордону;
 • Виняток постійних захмарних витрат на погашення консульського збору і придбання страховок, необхідних для кожного іноземця;
 • Можливість заміни документа при досягненні віку в 25, 45 років;
 • Відсутність тимчасових обмежень для проживання в державі (тепер не потрібно вираховувати 90 з 180 днів від дати прибуття);
 • Спрощена трудова діяльність: можливість сумісництва посад і працевлаштування.

Що таке вид на проживання (ВНЖ) для іноземців в Україні?

Вид на проживання в Україні для громадян Росії та інших країн світу відкриває права і можливості, доступні всім українським громадянам. Законодавчим обмеженням для громадян інших держав стає відсутність обов’язкового проходження служби в ЗСУ і відсутність деяких політичних прав. Щоб швидко отримати посвідку на проживання в Україні, важливо відповідати конкретним вимогам:

 • Повністю легальне перетинання державного кордону;
 • Чіткі персональні підстави для видачі документа;
 • Відсутність незакритих судимостей в нашій країні;
 • Термін дії закордонного паспорта іноземця становить понад півроку на момент відвідування адміністративного органу.

Окремим категоріям іноземців потрібно додатково підтвердити відсутність непогашеної судимості в рідній державі, а також довести відповідний рівень здоров’я (відсутність хвороб інфекційної природи і наркотичної залежності).

Чим відрізняється постійний вид на проживання в Україні від тимчасового?

Законодавством передбачено дві форми ВНЖ України – постійний або тимчасовий. Обидва варіанти однаково законні і повністю підтверджують права іноземця. Відмінності полягають тільки в термінах допустимого дії, швидкості видачі та перспективи, які надаються громадянину.

Відмінності Постійний Тимчасовий
Загальний термін дії Безстроковий 3-6 місяців
Доступні права Можливість трудової діяльності без окремого дозволу Для працевлаштування необхідно додатково оформити дозвіл
Умови отримання посвідки на проживання в Україні Отримують іноземці, які перебувають в імміграції або перебувають в країні постійно Підставою стає робота, навчання, возз’єднання сім’ї, участь в культурних і освітніх заходах
Термін видачі 3-6 місяців 15 днів

Як отримати посвідку на проживання в Україні?

Наш центр пропонує оформити посвідку на проживання в Україні недорого і цілком легально. У процесі реєстрації ВНЖ чітко дотримані вимоги українського законодавства, завдяки чому іноземці отримують можливість перебувати в Україні без переживань з приводу депортації, адміністративних покарань і додаткових візитів в міграційну службу.

Фахівці центру супроводжують клієнта на кожному етапі. Консультанти допоможуть отримати довідки та зібрати пакет документації, проконсультують в юридичних питаннях і організовують подачу паперів в адміністративному органі без очікування і черг.

Для оформлення тимчасового ВНЖ необхідно 15 днів, безстроковий документ видається через 3-6 місяців. У момент видачі дозволу з постійною дією необхідно обов’язково мати реєстрацію місця проживання. У цьому випадку ми пропонуємо отримати прописку в Києві з офіційною згодою від власника квартири. Після подачі документів можливе продовження терміну реєстрації за конкретною адресою на період від 1 місяця до 5 років.

Документи для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні

Порядок отримання посвідки на проживання в Україні заснований на зборі ряду документів, встановлених національним законодавством. Перелік паперів не є вичерпним, змінюється з урахуванням вимог і підстав для отримання посвідки на проживання в Україні для конкретної особи. Загальний список документів включає:

 • заяву встановленого зразка;
 • Цивільний паспорт
 • Переклад паспортних сторінок з особистими даними на українську мову (з нотаріальної відміткою);
 • Квитанція про погашення держмита;
 • Копія імміграційного дозволу з нотаріальним посвідченням;

Терміни отримання посвідки на проживання в Україні

Посвідка на тимчасове проживання оформляється протягом 15 днів, для отримання постійного знадобиться почекати від 3 до 6 місяців. Після реєстрації ВНЖ наш центр оформить прописку в Києві на період від 1 місяця до 5 років. Замовте зворотній дзвінок на сайті, і наш менеджер зателефонує вам у зручний час. Консультант в питаннях міграції докладно пояснить, як зробити посвідку на проживання в Україні і оформить замовлення на видачу документів.

Прописка/Реєстрація

1000 грн./1 міс.
1500 грн./3 міс.
2000 грн./6 міс.
3200 грн./1 рік
5500 грн./2 роки
7500 грн./до 5 років

Подовження терміну перебування

від 3000 грн.

Вид на проживання (тимчасовий/постійний)

від 3000 грн.

Згода для іноземців

від 2200 грн.

Безкоштовна консультація