
Щодня сотні іноземців приїжджають в Україну для подорожей, працевлаштування, відвідування культурних та наукових заходів, возз’єднання сімейних і дружніх зв’язків, але для більшості з них поїздка або відрядження дуже швидко закінчується. Залишитися в країні на будь-який зручний термін дозволить виключно вид на проживання в Україні – міграційний документ з підтвердженням права для законного перебування. Перевагами ВНЖ є:
- Безперешкодний знаходження в країні без спеціальної візи і регулярних перетинів державного кордону;
- Виняток постійних захмарних витрат на погашення консульського збору і придбання страховок, необхідних для кожного іноземця;
- Можливість заміни документа при досягненні віку в 25, 45 років;
- Відсутність тимчасових обмежень для проживання в державі (тепер не потрібно вираховувати 90 з 180 днів від дати прибуття);
- Спрощена трудова діяльність: можливість сумісництва посад і працевлаштування.
Що таке вид на проживання (ВНЖ) для іноземців в Україні?
Вид на проживання в Україні для громадян Росії та інших країн світу відкриває права і можливості, доступні всім українським громадянам. Законодавчим обмеженням для громадян інших держав стає відсутність обов’язкового проходження служби в ЗСУ і відсутність деяких політичних прав. Щоб швидко отримати посвідку на проживання в Україні, важливо відповідати конкретним вимогам:
- Повністю легальне перетинання державного кордону;
- Чіткі персональні підстави для видачі документа;
- Відсутність незакритих судимостей в нашій країні;
- Термін дії закордонного паспорта іноземця становить понад півроку на момент відвідування адміністративного органу.
Окремим категоріям іноземців потрібно додатково підтвердити відсутність непогашеної судимості в рідній державі, а також довести відповідний рівень здоров’я (відсутність хвороб інфекційної природи і наркотичної залежності).
Чим відрізняється постійний вид на проживання в Україні від тимчасового?
Законодавством передбачено дві форми ВНЖ України – постійний або тимчасовий. Обидва варіанти однаково законні і повністю підтверджують права іноземця. Відмінності полягають тільки в термінах допустимого дії, швидкості видачі та перспективи, які надаються громадянину.
Відмінності | Постійний | Тимчасовий |
Загальний термін дії | Безстроковий | 3-6 місяців |
Доступні права | Можливість трудової діяльності без окремого дозволу | Для працевлаштування необхідно додатково оформити дозвіл |
Умови отримання посвідки на проживання в Україні | Отримують іноземці, які перебувають в імміграції або перебувають в країні постійно | Підставою стає робота, навчання, возз’єднання сім’ї, участь в культурних і освітніх заходах |
Термін видачі | 3-6 місяців | 15 днів |
Як отримати посвідку на проживання в Україні?
Наш центр пропонує оформити посвідку на проживання в Україні недорого і цілком легально. У процесі реєстрації ВНЖ чітко дотримані вимоги українського законодавства, завдяки чому іноземці отримують можливість перебувати в Україні без переживань з приводу депортації, адміністративних покарань і додаткових візитів в міграційну службу.
Фахівці центру супроводжують клієнта на кожному етапі. Консультанти допоможуть отримати довідки та зібрати пакет документації, проконсультують в юридичних питаннях і організовують подачу паперів в адміністративному органі без очікування і черг.
Для оформлення тимчасового ВНЖ необхідно 15 днів, безстроковий документ видається через 3-6 місяців. У момент видачі дозволу з постійною дією необхідно обов’язково мати реєстрацію місця проживання. У цьому випадку ми пропонуємо отримати прописку в Києві з офіційною згодою від власника квартири. Після подачі документів можливе продовження терміну реєстрації за конкретною адресою на період від 1 місяця до 5 років.
Документи для оформлення посвідки на постійне проживання в Україні
Порядок отримання посвідки на проживання в Україні заснований на зборі ряду документів, встановлених національним законодавством. Перелік паперів не є вичерпним, змінюється з урахуванням вимог і підстав для отримання посвідки на проживання в Україні для конкретної особи. Загальний список документів включає:
- заяву встановленого зразка;
- Цивільний паспорт
- Переклад паспортних сторінок з особистими даними на українську мову (з нотаріальної відміткою);
- Квитанція про погашення держмита;
- Копія імміграційного дозволу з нотаріальним посвідченням;
Терміни отримання посвідки на проживання в Україні
Посвідка на тимчасове проживання оформляється протягом 15 днів, для отримання постійного знадобиться почекати від 3 до 6 місяців. Після реєстрації ВНЖ наш центр оформить прописку в Києві на період від 1 місяця до 5 років. Замовте зворотній дзвінок на сайті, і наш менеджер зателефонує вам у зручний час. Консультант в питаннях міграції докладно пояснить, як зробити посвідку на проживання в Україні і оформить замовлення на видачу документів.